Maldivy sú skutočným ostrovným a podmorským rajom

Blog

REZORT DHIHALI - UNIKÁT MEDZI REZORTMI NA MALDIVÁCH

Jedným z najnovších prírastkov medzi maldivskými rezortami je Dhigali Maldives, ktorý sa nachádza na ostrove Dhigali v atole Raa, približne 45 minút letu hydroplánom z medzinárodného letiska v Male. Čo však robí Dhigali Maldives výnimočným a odlišným od desiatok ďalších 5* hviezdičkových rezortov, ktoré sú roztrúsené po celom maldivskom súostroví? Pozrime sa na to bližšie.


10 PRIESTUPKOV KTORÝCH JE LEPŠIE SA VYVAROVAŤ NA MALDIVÁCH

Prečítajte si 10 najzákladnejších pravidiel, ktoré treba dodržiavať ako turista na Maldivách


NÁVODY A TIPY AKO SA ZBALIT NA DOVOLENKU

Čo všetko si zobrať na Maldivy? Najpodstatnejšie veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť predtým, ako odletíte


V AKOM OBDOBÍ CESTOVAŤ NA MALDIVY

Ročné obdobia na Maldivách sa výrazne líšia od tých, ktoré poznáme zo strednej Európy. V podstate tu možno hovoriť o dvoch hlavných sezónach, ktoré sú definované smerom prúdenia monzúnových vetrov.


3 NAJKRAJŠIE PLÁŽE NA MALDIVÁCH

Dovolenka v raji. Aj tak sa označuje dovolenka na Maldivách, kde môžete okrem bielych piesočnatých pláží a priezračného mora zažiť aj bezkonkurenčné služby ako z rozprávky. Zažite luxusnú dovolenku na tomto mieste.


AKTIVITY V TOP HOTELI CONRAD MALDIVES RANGALI ISLAND

Od plávania s morskými korytnačkami a veľrybími žralokmi až po objavovanie opustených ostrovov sme zistili, že na Maldivách sa dá robiť viac, než len ležať na pláži!


25 NEDOTKNUTÝCH MIEST NA MALDIVÁCH PRE ÚŽASNÚ DOVOLENKU V ROKU 2019!

Maldivy sú obdarené neuveriteľnou krásou a nádherou prírody. Táto ostrovná krajina s 1200 ostrovmi a 26 atolmi láka turistov z celého sveta so svojimi exotickými ostrovmi, ktoré priťahujú modré more do svojho kúzla, lesklé piesočnaté pláže, nádherné útesy a rôzne vodné športy.


AKTIVITY A ŠPORT NA MALDIVÁCH

Je bežné viesť si zoznam aktivít s výberom Musíš urobiť. Nie je to tak v prípade Maldív, kde návštevníci nemusia robiť nič viac, než sa zabávať, čo sa dá ľahko dosiahnuť pár krokmi zo svojej vily do hojdacej siete na pláži.


10 NAJLEPŠÍCH POTÁPAČSKÝCH LOKALÍT NA MALDIVÁCH

Teplá voda Maldív je rozptýlená ako smaragdové zelené klenoty v zafírovo modrom Indickom oceáne a veľkolepé miesto na pozorovanie mánt obrovských, veľrybích žralokov a bohatého spektra tropických rýb. Kanály a vrcholky (kandus a thilas v miestnom jazyku) podporujú tak silné prúdy, ako aj chránené koralové útesy na týchto 1200 ostrovov. Je tu perfektný potápačský areál pre záujem každého potápača a jeho schopnosti.


8 SUPER VECÍ NA MALDIVÁCH

Maldivy sú ostrovný ráj Ako sa vaše lietadlo približuje k Maldivám, uvidíte jeho 26 atolov v Indickom oceáne. V týchto atoloch je 1200 najkrajších ostrovov.


10 DÔVODOV PREČO NAVŠTÍVIŤ MALDIVY

Ďaleko sa rozprestierajúce biele piesočnaté pláže lemujúce tyrkysovo modrý Indický oceán, vily na stojatých brehoch, romantická večera pri sviečkach s pohárom šampanského v altánku na vode – Maledivy sú o luxuse a stykom s prírodou.


PLÁŽOVÁ VILKA ALEBO OVERWATER BUNGALOW?

Každý určite sníva o tom bývať raz uprostred mora v luxusnej vilke nad vodou, tak zvaným overwater bungalow. Pobyt v ňom je určite vzrušujúci, má však aj svoje výhody oproti bývaniu vo volke na pláži s vlastnou plážou


ČO BY STE MALI VEDIEŤ PREDTÝM, NEŽ VYCESTUJETE NA MALDIVY?

Táto obľúbená dovolenková destinácia hlavne v období zimných mesiacov poskytuje dokonalý únik za teplom. Biele pláže, tyrkysové more, slnečné počasie, vilky na vode a nadpriemerné služby lákajú turistov z celého sveta.

xNeviete nájsť čo hľadáte?
Vypracujeme Vám ponuku.