Maledivy pláž

Radíme ako ušetriť

Last Minute a First Moment Dovolenky = Lacná a najlacnejšia online dovolenka a exotika

Na našej stránke nájdete denne aktualizované last minute ponuky online dovoleniek, exotických zájazdov, akciových cien ubytovania v hoteloch, all inclusive rezortoch a klubových hoteloch.

Čas rezervácie

Ponuky Ultra last Minute Dovolenka sa zadávajú do rezervačného systému každý deň a sú v ponuke vždy do vypredania, čo môže byť čas od 5 minút do jedného dňa. Odporúčame preto ponuky záväzne objednať (zabookovať) , pretože za pár hodín už môžu byť vypredané.

X ponuky = Extra ponuky (nenachádzajú sa v katalógoch)

Niektoré ponuky na našej stránke nenájdete v ani v katalógoch ani v iných rezervačných systémoch. Sú to špeciálne ponuky s koncovkou X (extra) ako X 1-2-Fly, DERTOUR XDER, Meier´s Weltreisen XMWR, Neckermann XNEC a Thomas Cook XTOC. Tieto ponuky kombinujú voľné miesta v hoteloch s poslednými voľnými miestami na chartrových aj linkových letov leteckých spoločností vrátane nízkorozpočtových (low cost airlines).

Bezkonkurenčné ceny nájdete v ponukách nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií ktoré sa špecializujú na predaj iba last minute dovoleniek. Sú to GoBucher Reisen, 5 vor Flug a FTI Spar. Cena dovolenky je v uvedených ponukách nižšia až o 15-25%.

Zľava za včasný nákup (Frühbucher) = Najnižšia cena dovolenky

First Moment ponuky poskytujú takmer všetky nemecké a rakúske cestovky pre zákazníkov ktorý sa vedia včas rozhodnúť a objednať si dovolenku s predstihom 4-6 mesiacov pred termínom nástupu na dovolenku. Poskytovaná zľava je v rozmedzí od 10 – 20 %. Pri ponukách letnej sezóny (máj – september) sa zľava poskytuje zvyčajne pri rezervácii do 31.3. bežného roku. Pri ponukách zimnej sezóny (november – apríl) sa zľava poskytuje zvyčajne do 31.10. Výnimočne sa poskytujú zľavy first moment pri objednávke 60 dní pred nástupom.

Zľavy first moment odporúčame najmä na dovolenky a pobyty v apartmánoch, vilách, vilkách, prázdninových domčekoch, chatách, chatkách a chalupách na ktoré sa nevzťahujú ponuky last minitov.

U nás nájdete skutočne najnižšie ceny, lacné a najlacnejšie ultra last minute ponuky dovoleniek a exotiky.