Jedinečné vlastnosti rezortov

Čo odlišuje rezort na Maldivách od ostatných?

Hoci izolované, Maldivy majú niekoľko z najlepších rezortov so všetkými známymi luxusnými menami. Každý z nich ponúka niečo iné, od domových útesov až po podvodné reštaurácie a kúpele. Pobyt v týchto špičkových strediskách je drahý, ale je dostatok hostí ktorí si radi za jedinečný luxus zaplatia

Unikátny kulinársky zážitok

Väčšina rezortov má prinajmenšom dve alebo tri reštaurácie, aby si hostia mohli vybrať a jedlo bolo od dobrého až po absolútne vynikajúce v siedmich miestach, kde sme prenocovali. Jedlo však nie je jedinou súčasťou kulinárskeho zážitku na Maldivách; Hilton má podvodnú reštauráciu, kde môžete nahliadnuť do života na útese.

Vínne pivnice, kúpele a romantické večere

Vínne pivnice, kúpele a romantické večere Niektoré rezorty majú podvodné vínne pivnice a iné vás môžu priviesť na ešte súkromnejší ostrov, kde si môžete vychutnať večeru len pre vás a vášho partnera. Pomyslite si na medové týždne, ktoré by ste zažili pri takýchto dobrodružstvách! Všetky rezorty majú kúpele, z ktorých sú niektoré nad vodou. Toto môže byť výnimočné, a ak je vaším vlastným cieľom sa dať úplne rozmaznať, nemôžete nič pokaziť.

Výnimočná súkromná sféra

Výnimočná súkromná sféra, izolácia a relaxácia Na rezortných ostrovoch nie sú žiadni miestni obyvatelia okrem zamestnancov strediska. Maldivčania majú svoje vlastné ostrovy, ktoré sú rovnako krásne. Rezorty na Maldivách sa vo všeobecnosti nachádzajú na jednotlivých ostrovoch a na rozdiel od iných rezortov na svete sa tu nežobre o žiadne jedlo ani vás na pláži nebudú otravovať predavači suvenírov alebo výletov. Hoci izolované, Maldivy majú niekoľko z top stredísk so všetkými známymi luxusnými menami. Každé z nich ponúka niečo iné, od hotelových útesov až po podvodné vínne pivnice, reštaurácie a kúpele. Je to drahé, ale náklady a výnosy sa líšia u každého jednotlivca alebo rodiny.

Nebeská izolácia

Maldivy poskytujú nebeskú izoláciu a súkromie, čo vám dáva možnosť opustiť váš rušný životný štýl napríklad na týždeň. Samozrejme, sú tu aj iní hostia, ale nemusíte ich vidieť dlhšiu dobu. Ak by ste radšej nechceli nadviazať žiadne kontakty, môžete jednoducho hýriť vo vlastnom súkromnom bazéne a nechať svojho lokaja, aby vám priniesol všetko, čo si prajete. Môžete si dokonca dohodnúť súkromnú večeru na pláži alebo pri hotelovom útese, kde si môžete zaplávať a tráviť čas s rybami a inými živými organizmami žijúcimi na útese

Top Hotely

Najšpičkovejšie rezorty na Maldivách

{ "cmd":null, "layout":"180704" }