Maledivy pláž

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

★★★★★

Poloha

Ostrov Furanafushi sa nachádza v juhovýchodnej časti Severného Male atolu a svoju bujnou vegetáciou pripomína raj na zemi. 800 m dlhý a 300 m široký ostrov je prístupný motorovým člnom z letiska asi za 20 minút.

Vybavenie

Tento priestranne navrhnutý hotel má 176 izieb a vstupnú halu s recepciou, internetový kútik (za poplatok). V štyroch rôznych reštauráciách si môžete vychutnať thajské, medzinárodné aj grilované špeciality. Tropické koktaily a ľahké občerstvenie sú k dispozícii v 3 baroch. Oddýchnuť si môžete v rozsiahlej bazénovej časti, kde nájdete sladkovodný bazén s vodopádom a slnečnou terasou a samostatný detský bazén. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne k dispozícii zdarma.

Ubytovanie

  • De-Luxe izba (DXD): Moderné a komfortné izby (50 m²) sa nachádza v dvoch poschodiach bungalovy priamo na pláži aPonúkame sprcha / WC, sušičom vlasov, župany a papuče, internet (za príplatok), trezor, plazmový TV, CD prehrávač, minibar (za poplatok), káva, klimatizácia, balkón alebo terasa. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.
  • Ostrovné chatky (2-4 osoby): Voľne stojace chaty a chalupy sú inak rovnako vybavené ako De Luxe izby, ale priestrannejšie (cca. 76 m²) a navyše majú vonkajšiu sprchu, oddelenú vaňu a bočný výhľad na more (B1K). K dispozícii aj chatky na pláži (B1D). Max. obsadenie: 3 dospelí + 1 dieťa.
  • Vodné bungalovy (BW, 2 osoby): Postavené na východnej strane areálu na koloch nad morom. S rozlohou cca. 54 m², majú tiež DVD prehrávač a terasu s lehátkami a priamym prístupom do mora. Min / Max. obsadenie: 2 dospelí.

Stravovanie

  • Raňajky, polpenzia alebo plná penzia.
  • Bohatý raňajkový bufet, večere 2 krát týždenne formou bufetu, ostatné jedlá formou výberu z menu.

Šport/aktivity/wellness

  • Posilňovňa, plážový volejbal, osvetlené tenisové kurty, stolný tenis a šnorchlovanie v cene. Za poplatok: potápanie (Euro Divers s nemecky hovoriacim inštruktorom), vodné lyžovanie, wakeboarding, windsurfing a wellness procedúry v „Aquum Spa“.
  • Pravidelné večery so živou hudbou. Pre najmenších je k dispozícii Miniclub (4-12 rokov), samostatný detský bazén, detské ihrisko a stráženie detí (za príplatok).

Info

  • Akceptované kreditné karty: všetky bežné (VISA, Mastercard, American Express, ...)
  • Národná kategória: 5 hviezdičiek.