Maledivy pláž

Royal Island Resort & Spa

★★★★★

Poloha

Ostrov Horubadhoo (cca. 800 m x 220 m) sa nachádza v stále málo známej a zle rozvinutej východnej časti atola Baa. Mierne sa zvažujúce piesočnaté pláže, tyrkysové lagúny a útesy vzdialené len 80 metrov ponúkajú najlepšie podmienky pre skvelý dovolenkový relax. Transfer na letisko trvá hydroplánom asi 40 minút.

Vybavenie

Elegantné 150-izbové stredisko sa nachádza uprostred tropickej vegetácie a ponúka recepciu s krásnou drevenou vyrezávanou recepciou (s trezorom), internetovú kaviareň (za poplatok), hlavnú reštauráciu, a la carte reštauráciu (ázijská, orientálna, medzinárodná kuchyňa a aj plody mora), 3 bary (v hlavnom bare bezdrôtové pripojenie v cene), nonstop otvorenú kaviareň a čitáreň so stolnými hrami. K ostatnému zariadeniu patrí obchod so suvenírmi, zlatníctvo, foto shop a lekárska služba (za príplatok). Vonku si môžete oddýchnuť v krásne upravenej záhrade, sladkovodnom bazéne so samostatným detským bazénom, barom pri bazéne a slnečnou terasou. Použitie lehátok, slnečníkov a uterákov pri bazéne i na pláži v cene.

Ubytovanie

 • Plážové vilky (1-3 osoby): Samostatne stojace , drevené plážové vilky, ktoré sú priestranné a komfortne zariadené. Ležia len niekoľko krokov od mora a sú vybavené kúpeľňou, WC, vonkajšou sprchou, bidetom, fénom, posedením, telefónom, internetovým pripojením (za poplatok), trezorom, satelitnou TV, videom, mini barom (za poplatok), varičom kávy a čaju, stropným ventilátorom, klimatizáciou a súkromnou terasou s výhľadom na more (B1S). Max. obsadenie: 3 dospelí.
 • Jednolôžková izba je dvojlôžková izba pre 1 osobu.
 • Pri rovnakom vybavení (okrem vonkajšej sprchy) možná rezervácia obmedzeného počtu lacných izieb (B1T) s výhľadom do záhrady. Max. obsadenie: 2 dospelí.

Stravovanie

 • Formou polpenzie, plnej penzie alebo All Inclusive.
 • Všetky jedlá v bufetovej forme v hlavnej reštaurácii. Denne 1 fľaša vody na izbu v cene.
 • All Inclusive
 • Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii.
 • Čaj, káva, zákusky a sendviče od cca 16:00 do 18:00 v bare na terase pri bazéne.
 • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (rozlievané) od cca. 10:00 do 1:00 v hlavnom bare, bare pri bazéne a v hlavnej reštaurácii počas otváracej doby, od 21:00 do 1,00 hodiny aj vo Fun pube.
 • 1 fľaša vody na osobu / deň v cene.

Šport/aktivity/wellness

Fitnes centrum, 2 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal, bedminton, aerobic, squash, stolný tenis, biliard, windsurfing a šnorchlovacie vybavenie v cene. Za poplatok: potápanie (PADI potápačské centrum s nemecky hovoriacim inštruktorom), katamarán, banán, čln so skleneným dnom, vodné lyžovanie, kanoistika a salón krásy. "Spa Araamu" pozýva na masáže, jacuzzi, parný kúpeľ, Ajurvédske procedúry a do sauny. Pravidelná večerná zábava so živou hudbou a folklórne predstavenia.

Info

 • Akceptované kreditné karty: všetky bežné (VISA, Mastercard, American Express, ...)
 • Národná kategória: 5 hviezdičiek.