Maledivy pláž

Hilton Maldives Iru Fushi Resort & Spa

★★★★★

Poloha

Na idylickom atole Noonu, asi 170 km severne od ostrova Male. Vnútorná strana útesu je od ostrova vzdialená asi 40 m a vonkajšia strana útesu asi 100 m. V rámci veľkej lagúny sú ideálne podmienky pre kúpanie a šnorchlovanie. Transfer z letiska hydroplánom trvá asi 45 minút.

Vybavenie

Luxusný komplex sa skladá zo 180 izieb a je zasadený do cca. 21 hektárového areálu s bujnou tropickou vegetáciou a bielymi piesočnatými plážami. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, bezdrôtové pripojenie na internet vo všetkých verejných priestoroch (za poplatok), hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, 3 a la carte reštaurácie (ázijské, japonské, stredozemné a grilované špeciality), bar, čitateľský kútik, kaviareň, požičovňu CD/ DVD, butik, klenotníctvo a obchod so suvenírmi. Na kúpanie a pre relax je k dispozícii sladkovodný bazén a samostatný detský bazén. Lehátka, slnečníky a osušky sú zdarma pri bazénoch a na pláži.

Ubytovanie

 • Plážové vilky (I1, 1-4 osoby): Priestranné vily obklopené tropickou vegetáciou, ktoré sú vzdialené len niekoľko krokov od pláže, s čiastočne otvorenou kúpeľňou a jacuzzi, vonkajšou sprchou, WC, sušičom vlasov, županmi, papučami, telefónom, internetom (v cene), trezorom, satelitným TV, CD a DVD prehrávačom, kávovarom, mini barom (za poplatok), stropným ventilátorom, klimatizáciou a priestrannou terasou s denným lôžkami a výhľadom na more. Maximálne obsadenie: 2 dospelí + 2 deti alebo 3 dospelé osoby.
 • De-Luxe plážové vilky (IX,2-3 osoby): Vybavené ako Plážové vilky, ale sú ešte väčšie a luxusnejšie zariadené (cca. 125 m²). Maximálne obsadenie: 3 dospelí.
 • Vodné vilky (IWA, 2 osoby): S rovnakým vybavením ako De Luxe vilky, sú postavené na koloch v lagúne a cez sklenenú podlahu je fascinujúci pohľad na podvodný svet v Indickom oceáne. Ponúkajú aj súkromnú slnečnú terasu s výhľadom na more, ktorá priamo nabáda k odpočinku. Min. / max. obsadenie: 2 dospelí.
 • Vodné vilky Horizon (IWB, 2 osoby): S rovnakým vybavením ako Vodné vilky a navyše s vlastným jacuzzi na slnečnej terase. Min./ max. obsadenie: 2 dospelí.

Stravovanie

 • Formou raňajok, polpenzie a plnej penzie.
 • Všetky jedlá formou bohatých švédskych stolov v hlavnej reštaurácii.

Šport/aktivity/wellness

 • Stolný tenis, volejbal, bedminton, šípky a šnorchlovanie v cene. Za poplatok: fitnes, tenis s osvetlením, biliard, kajak, katamarán, jachting a potápanie (PADI).
 • Pre mladších návštevníkov je tu detský klub (3-12 rokov) a stráženie detí na vyžiadanie (za príplatok).
 • Príležitostná večerná zábava so živou muzikou.

Info

 • Akceptované kreditné karty: všetky bežné (VISA, Mastercard, American Express, ...)
 • Národná kategória: 5 hviezdičiek.